Хидросъединител за Модели 150/200/250/300/350
1,603.00 лв.
Цена: 1 603 лв.
Посочената цена е в лева, без включен ДДС
*Гаранцията и прилежащите условия към нея важат само за уреди, закупени чрез дистрибуторската мрежа на Амакс газ на територията на Република България.
Категории: Хидравлична арматура, ХидросъединителиСвързани продукти
Магнитно-циклонен филтър MagnaClean Commercial Commercial 2″
MagnaClean Commercial e серия от магнитни филтри със силно действие, специално създадени за защитата и поддръжка на взискателните промишлени отоплителни системи, подходящи както за леката индустрия така и за по-тежките индустриални приложения.
Магнитно-циклонен филтър MagnaClean Commercial Commercial 3″
MagnaClean Commercial e серия от магнитни филтри със силно действие, специално създадени за защитата и поддръжка на взискателните промишлени отоплителни системи, подходящи както за леката индустрия така и за по-тежките индустриални приложения.
Магнитен циклонен филтър MAGNA CLEAN DualXP
MagnaClean DualXP разполага с две мощни магнитни зони за улавяне на частици, за да премахва по-голямо количество замърсявания и е идеалното решение за отоплителни системи за леката индустрия. Напредналата технология запълва празнината между серията филтри за бита и серията MagnaClean за индутриална употреба.
Включва телескопични конектори с 1 ½” BSP резби, както и преходни връзки за 1 ¼” тръби. Конекторите се адаптират към тръби 42 mm или 35 mm
Магнитен циклонен филтър MAGNA CLEAN Professional 2XP – 28 mm
MagnaClean Professional 2XP разполага с филтър с по-голям капацитет, за да премахва по-голямо количество магнетит (черна утайка) и е идеално решение за по-големи отоплителни системи.
Размер | Продуктов Код |
1″ | FL-03-01690-EU |
28 mm | FL1-03-01357-EE |